Współpraca

Drogi Gościu, jeśli trafiłeś na tę stronę zapewne zastanawiasz się, czy podjąć ze mną współpracę. Chętnie zatem powiem Ci w kilku krótkich zdaniach dlaczego koniecznie powinieneś się na to zdecydować.

Co mnie wyróżnia? 

Dobra marka zbudowana na podstawie niebanalnego pomysłu na nazwę, która głęboko zapada w pamięć. Wiele osób kojarzy oryginalną nazwę na tle wielu zaczytanych i bookholików.

Dlaczego aspiruję do najlepszych?

Ponieważ zawsze piszę to, co myślę. Na moim blogu znajdziesz słowa uznania, ale też krytyki. Jeśli wiem, że termin jest dla mnie nie osiągalny – mówię o tym wprost realnie oceniając swoje moce przerobowe. Przede wszystkim jednak dbam o to, aby za równo treść jak i grafika na moim blogu i Bookstagramie były najwyższej jakości.

Czego chętnie się podejmę?

Przeczytam książkę, pokażę ją u siebie i zrecenzuję zgodnie z własnym sumieniem i gustem. Cenię sobie konstruktywną krytykę i tylko takiej sama staram się używać. Chętnie podejmę się także innego rodzaju współpracy – ciekawy projekt zachęcający do czytania, zagadka do rozwiązania, czy wielowątkowy cykl. Jestem kreatywna i cenię kreatywność innych.

Czym się chwalę?

Moje statystyki systematycznie pną się w górę z czego niezmiernie się cieszę. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji – śmiało pisz, chętnie udzielę Ci niezbędnych danych.

17 676 wyświetleń bloga
Facebook 295 polubienia
Instagram 3 552 obserwatorów
Stan na 30 kwietnia 2020.

Jeśli Cię przekonałam odezwij się na:

jakprzezokno@gmail.com

Do usłyszenia!